To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Co musisz wiedzieć o planowaniu transportu do Wielkiej Brytanii?

Skontakuj się z nami Co musisz wiedzieć o planowaniu transportu do Wielkiej Brytanii?

Planowanie przewozu ładunków do Wielkiej Brytanii dla niejednego przedsiębiorstwa może okazać się procesem żmudnym, trudnym i czasochłonnym. Z tego względu warto zlecić transport profesjonalnej firmie spedycyjnej, która w kompleksowy sposób pomoże zorganizować całe przedsięwzięcie i będzie czuwać nad jego realizacją.

Zlecenie transportowe i przygotowanie towaru do transportu

Decydując się na transport towarów do Wielkiej Brytanii, warto wiedzieć, jak wygląda cały proces. Zlecenie transportowe w profesjonalnej firmie spedycyjnej zwykle rozpoczyna się od wyceny usługi. Pod uwagę brane są między innymi: rodzaj ładunku, data transportu, wielkość i ilość ładunku, itp. Również podczas wyceny określane są specjalne wymagania zleceniodawcy. Następnie doświadczeni spedytorzy planują trasę, dobierają odpowiedni sprzęt oraz zapewniają właściwe zabezpieczenie danego towaru.

Czym zostanie przewieziony twój towar?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla przedsiębiorców jest ich towar. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by zabezpieczyć go w odpowiedni sposób. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczny osprzęt, który jest dobierany do rodzaju przewożonego ładunku. Mowa tu o różnego typu skrzyniach, chłodniach (w przypadku żywności i towaru, który musi być transportowany w ściśle określonej temperaturze) oraz akcesoriów zabezpieczających (lin, haków, taśm, itp.). Dzięki temu klienci mają pewność, że ich własność nie zostanie naruszona w trakcie transportu.

Czym zostanie przewieziony twój towar? Do transportu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, którego stan jest sprawdzany podczas regularnych badań technicznych. Przywiązujemy dużą wagę do tego rodzaju działań, ponieważ wiemy, że są one istotne w kontekście minimalizacji wszelkich opóźnień. Dysponujemy flotą złożoną ze standardowych plandek 24-tonowych, zestawów, solówek, chłodni, busów, a także platform umożliwiających przewóz towarów ponadgabarytowych. Dzięki nim jesteśmy w stanie zorganizować transport do Wielkiej Brytanii niemalże każdego rodzaju ładunku. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szybkie, a przede wszystkim sprawne wykonanie zlecenia.

Optymalna trasa i doświadczeni przewoźnicy

Planując przewóz ładunków do Wielkiej Brytanii, nasi logistycy skrupulatnie organizują całą trasę na podstawie doświadczenia związanego z poprzednimi zleceniami oraz dostosowaną do aktualnych warunków drogowych. W razie konieczności załatwiamy również wszelkie formalności związane z transportem towarów ponadgabarytowych. W ich przypadku przewóz może wymagać stosownych pozwoleń, a niekiedy nawet i eskorty. Pomimo nieco bardziej skomplikowanych procedur, z jakimi trzeba się uporać podczas realizacji tego rodzaju zleceń, gwarantujemy szybki, sprawny i bezpieczny transport ładunków przekraczających normy.

Nasi doświadczeni kierowcy wiedzą, jak postępować z przewożonym ładunkiem. Jest to istotne szczególnie w kontekście towarów szybko psujących się (żywność). W trakcie ich transportu niezmiernie ważne jest regularne kontrolowanie temperatury w chłodni. Dysponujemy również kadrą doświadczonych pracowników, którzy mają uprawnienia zezwalające im na przewóz materiałów niebezpiecznych oraz chemikaliów. Dzięki temu nasza szeroka oferta zawiera także transport tego rodzaju ładunków. Przewóz towarów do Wielkiej Brytanii może przerosnąć niejedno przedsiębiorstwo. Z tego względu zdecydowanie łatwiej jest zlecić to zadanie profesjonalnej firmie transportowej, która wykona zlecenie szybko i bezpiecznie.

Więcej informacji na stronie importantcargotraffic.pl

Jeżeli zastanawiasz się nad przewozem jakiegokolwiek rodzaju towaru – skontaktuj się z naszą firmą lub wejdź na stronę internetową i wyślij zapytanie za jej pośrednictwem. Dokonamy wyceny i wspólnie zaplanujemy przewóz ładunków. Jesteśmy doświadczoną firmą, która ma na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych zleceń. Stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy wykonywać nawet najbardziej skomplikowane przewozy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszelkie sugestie i wymagania. Efektywnie optymalizujemy koszty przejazdu, wskutek czego możemy oferować korzystne ceny. Masz więcej pytań dotyczących transportu towarów do Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością opowiemy o szczegółach.