To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT
O nas

Kim jesteśmy

Firmą świadczącą usługi logistyczne, która była założona przez osoby najbardziej doceniające atmosferę rodziny, życzliwości i pozytywne nastawienie do ludzi. Zarówno w Naszym zespole tak i we współpracy z naszymi partnerami wychodzimy z założenia, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi, którzy chcą doświadczać pozytywnych rzeczy, więc takie też emocje rozdajemy innym.

Witając Państwa w Naszej rodzinie, zapewnimy stałą opiekę nad ładunkami, by Państwo myśleli o swoich codziennych zajęciach, będąc pewnymi, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, który oprócz profesjonalnego podejścia do zleconego transportu na osłodę daje całkiem dobre ceny za realizowane usługi, przez co osiągamy fenomenalną wartość świadczonych usług.

Działalność

Firma zajmuje się transportem towarów na skalę międzynarodową. Korzystając z różnych dostępnych form dostarczania ładunków na zlecenie, jest w stanie obsługiwać transport do wszystkich krajów świata. Podejmujemy się zleceń obejmujących transport ciężarowy, morski, lotniczy oraz kolejowy.

Zajmujemy się dostarczaniem ładunków z dowolnej branży, świadcząc transport do krajów europejskich, wschodnich, Ameryk, Azji, Afryki i Australii oraz umożliwiając przesyłki towarów z i do dowolnego miejsca na świecie.

Świadczymy następujące rodzaje transportu ciężarowego:

Important Cargo Traffic realizuje również przewozy w oparciu o karnet ATA, który pozwala na skrócenie czasu odpraw celnych ładunków opuszczających dane państwo na określony czas. Dotyczy to m.in. produktów wykorzystywanych do akwizycji czy artykułów wystawienniczych. Firma działa w zakresie zarówno eksportu jak i importu towarów z Polski i do Polski, proponując pośrednictwo w załatwianiu formalności związanych z cłami oraz odprawami na granicach państw. Poza transportem ciężarowym, lotniczym, kolejowym i morskim Important Cargo Traffic zajmuje się także wystawianiem certyfikatów oraz pośredniczy w międzynarodowych transakcjach handlowych.

Przedsiębiorstwo świadczy usługę przewozu materiałów niestandardowych i niebezpiecznych, w tym m.in.: