To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Sprawdź, jak wygląda transport leków i farmaceutyków do Holandii

Skontakuj się z nami Sprawdź, jak wygląda transport leków i farmaceutyków do Holandii

Branża transportowa odgrywa dziś kluczową rolę w kontekście wpływu na rozwój gospodarek państw z całego świata, gdyż odpowiada między innymi za utrzymywanie globalnych łańcuchów dostaw. Działające w niej firmy mierzą się z licznymi wyzwaniami zarówno logistycznymi, jak i prawnymi. Przykładem tego jest transport leków i farmaceutyków do Holandii, który musi być realizowany zgodnie z bardzo restrykcyjnymi przepisami. Do tego wymaga korzystania ze specjalistycznej floty pojazdów, w tym przede wszystkim chłodni. Nasza firma ICT od lat zajmuje się organizacją takich przewozów i w artykule wyjaśniamy, dlaczego warto nam je zlecać – sprawdź, jak działamy!

Transport Holandia: realizacja przewozu leków przez ICT

Produkty branży farmaceutycznej zaliczane są do grupy tak zwanych ładunków niekonwencjonalnych, których transport musi odbywać się zgodnie z rygorystycznymi normami prawnymi. W efekcie przewóz leków i farmaceutyków wiąże się między innymi z koniecznością ich:

  • ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (np. wilgoć czy promieniowanie UV), zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi;
  • przechowywania w ściśle kontrolowanej temperaturze;
  • zabezpieczenia przed wzajemnym skażeniem – oddzielenie od siebie różnych preparatów.

W naszej firmie dysponujemy zarówno wiedzą oraz doświadczeniem, jak i odpowiednią flotą pojazdów do wykonywania takich zleceń. Zajmujemy się transportem leków oraz farmaceutyków m.in. do Holandii – przejmujemy na siebie odpowiedzialność za załatwienie formalności i trzymamy się wytycznych producenta tych środków. Jednocześnie dbamy o sprawność każdego przewozu, dbając o terminowość realizacji.

Przewóz zgodny z przepisami i indywidualnymi wskazaniami producenta

Niezależnie od tego, jakie rodzaje farmaceutyków czy leków wysyłasz do Holandii, transport tych produktów będzie wiązał się z koniecznością dopilnowania wielu formalności. Nasza firma Important Cargo Traffic zawsze skrupulatnie podchodzi do tej kwestii, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby transport towarów naszych klientów odbył się w bezpieczny sposób.

Jednocześnie bardzo drobiazgowo podchodzimy do indywidualnych wskazań producentów artykułów medycznych. Dbamy o to, aby były przewożone w optymalnych warunkach i dotarły do punktu rozładunku w nienaruszonym stanie.

Profesjonalna flota transportowa do przewozu farmaceutyków i leków

Aby spełnić rygorystyczne normy prawne związane z transportem leków oraz farmaceutyków, inwestujemy w profesjonalną flotę pojazdów. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami utrzymanymi w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu ograniczamy ryzyko ich awarii w trakcie prowadzenia przewozu na trasie Polska-Holandia.

Oprócz tego w ICT do realizacji takich zleceń wykorzystujemy certyfikowane chłodnie. Można utrzymywać w nich stałą temperaturę w jednym z trzech zakresów – 2-8, 8-15 lub 15-25°C. Do tego dochodzi możliwość precyzyjnego kontrolowania wilgotności powietrza w przestrzeni ładunkowej.

Transport Holandia – możliwie najszybszy czas realizacji zlecenia

W przypadku logistyki dla branży farmaceutycznej czas jest zawsze najważniejszy. Dlatego w Important Cargo Traffic priorytetowo traktujemy kwestie związane z możliwie najszybszą realizacją przewozu towarów. Dostarczamy do Holandii leki oraz farmaceutyki zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Dzięki zaawansowanym systemom monitoringu i planowania tras jesteśmy w stanie skrócić czas transportu do absolutnego minimum. Wpływ na to ma również skrupulatny dobór kierowców – do takich zadań wyznaczamy osoby doświadczone, które wykazują się dużą odpornością na pracę pod presją czasu.

Transport leków – zgłoś się do ICT!

Niezależnie od tego, czy jesteś producentem leków lub farmaceutyków, czy ich dystrybutorem, jeśli szukasz sprawdzonego partnera, który zajmie się ich transportem do Holandii, zgłoś się do Important Cargo Traffic! Za realizację takich usług odpowiadają nasi najlepsi, doświadczeni specjaliści z branży logistycznej, którzy zawsze służą fachową pomocą. Dostosują plan przewozu towarów do Twoich potrzeb i załatwią wszystkie formalności, a do tego zadbają o bezpieczeństwo oraz terminowość dostaw. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty i złożyć zlecenie transportowe!