To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Włochy jako producent płytek

Skontakuj się z nami Włochy jako producent płytek | transport i spedycja ICT

Włochy jako producent płytek "Made in Italy" – czyli to co Polacy uwielbiają. Produkty wytworzone we Włoszech często kojarzą Nam się z 

Włoski design sięga drugiej połowy XX wieku, bo wtedy to siła twórcza zaczęła dawać owoce, które wykorzystujemy w projektach wnętrz do tej pory.

Oprócz wyposażenia wnętrz, np mebli, warto zwrócić uwagę na włoską ceramikę, która ma niesamowitą jakość, gdyż np włoskie płytki bardzo często wykonywane są ręcznie.

Polscy przedsiębiorcy to zauważyli, docenili i postanowili wykorzystać, stąd w wielu polskich sklepach budowlanych i wykończeniowych w Polsce można spotkać płytki ceramiczne "Made in Italy" i są to płytki bardzo chętnie kupowane.


 


 

Import płytek z Włoch do Polski


 

Jest bardzo duże zainteresowanie na transport towarów z Włoch do Polskich i wiele firm transportowych czy spedycyjnych taki transport oferuje. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że transport płytek ceramicznych, gresowych zaliczamy do transportu produktów delikatnych. Jest szereg wymagań jakie należy spełnić i szereg czynności jakie należy wykonać, aby taki transport można było zaliczyć do bezpiecznych. Płytki to nie jest najtańszy towar, a włoskie płytki często bywają luksusowe, więc trzeba mieć świadomość, że w razie jakichkolwiek uszkodzeń, możliwe są duże straty. Trzeba więc robić wszystko, by ich uniknąć dlatego warto korzystań z pomocy firm, które mają doświadczenie w transporcie płytek.


 


 

Important Cargo Traffic jako specjalista w przewozie płytek


 

Firma Important Cargo Traffic może pochwalić się stałą współpracą w zakresie transportu z najbardziej znanymi importerami włoskich płytek. Nie bez przyczyny firmy takie decydują się na powierzenie Nam stałych kontraktów, gdyż cała załoga zarówno spedytorów jak i każdy kierowca szkolony jest z tego jak taki transport powinien przebiegać, jakie czynności powinny być wykonane na załadunku czy rozładunku. Istotna jest tu nawet trasa jaką wybiera kierowca, gdyż nie każda droga jest dobrej jakości i nadaje się do jazdy z tak delikatnym towarem.

Staramy się, żeby Nasz Klient był całkowicie spokojny o bezpieczeństwo przewożonego towaru, więc oprócz zachowania wszelkich środków ostrożności posiadamy bardzo dobrą polisę ubezpieczeniową i skorzystanie z takiej polisy cargo zabezpiecza towar Klienta do wartości zgodnie z kwotą na fakturze.


 


 

Dostosujemy się do Twoich potrzeb

Większość transportów jakie realizujemy są to transporty całopojazdowe tzw. FTL i wykonujemy je takimi autami jak: plandeki, firanki, chłodnie, izotermy czy zestawy, ale zdarza się też, że trzeba sprowadzić mniejszą partię towaru. Niektórym Klientom zależy na czasie, więc wtedy wybierają opcje transportu solo busem dedykowanym, ale są tez tacy dla, których to cena ma kluczowe znaczenie i takim Klientom oferujemy transport w doładunku w bardzo konkurencyjnych cenach.

Podsumowując zrealizujemy przewóz od 1 palety wzwyż!

Napisz do Nas lub skontaktuj się telefonicznie.