To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Kraje byłego ZSRR

4.8 / 5.0

Transport do Uzbekistanu

Skontakuj się z nami Transport do Uzbekistanu | transport i spedycja ICT

Oferowany przez naszą firmę przewóz ciężarowy jest atrakcyjną propozycją zarówno dla przedsiębiorstw działających na rynku zachodnioeuropejskim, jak i tych, które koncentrują się na rynkach odleglejszych, na przykład w Azji Środkowej, m.in. w państwach utworzonych po rozpadzie ZSRR.

Transport drogowy z Polski do Uzbekistanu jest dużym wyzwaniem logistycznym z kilku powodów, a podstawowym jest odległość. Z Warszawy do Taszkientu trasa biegnie przez Białoruś, Rosję i Kazachstan. Samochodem trzeba pokonać ponad 4600 kilometrów, co oznacza kilkadziesiąt godzin nieustannej jazdy, a przecież transport ciężarowy wiąże się z obowiązkowymi przerwami na odpoczynek.

Rynek wschodni oznacza zetknięcie się z inną kulturą społeczną i organizacyjną. Językiem urzędowym Uzbekistanu jest uzbecki, ale na trasie niezbędny jest też rosyjski – choćby po to, żeby skutecznie i bezpiecznie przedostać się przez terytorium sąsiadujących krajów.

Transport towarów i przewóz samochodowy w kierunku Azji Środkowej jest usługą dość niszową, ponieważ to rynek wciąż nie w pełni rozpoznany i wykorzystany przez polskie przedsiębiorstwa. Warto jednak odnotować, że w dobie globalizacji i poprawnych stosunków międzynarodowych, przy wsparciu odpowiednich przedsiębiorstw, takich jak nasze, można promować i sprzedawać swoje usługi oraz produkty nawet w tak odległych stronach świata.

Proponujemy transport drogowy całopojazdowy oraz drobnicowy. Jesteśmy w stanie także zagwarantować bezpieczeństwo załadunku ponad gabaryt czy towarów niebezpiecznych i niestandardowych. Wszystko w oparciu o indywidualnie ustalane ceny i stuprocentowo profesjonalne procedury. Jako specjaliści w zakresie logistyki dbamy o to, aby na każdym etapie przewóz do Uzbekistanu oraz innych, byłych republik radzieckich czy europejskich destynacji był niezagrożony, również pod względem formalnym, na przykład w bezpośrednim zetknięciu z urzędnikami celnymi na terytorium różnych, nie zawsze perfekcyjnie funkcjonujących pod względem administracyjnym państw.

Współpracujemy z rozlicznymi partnerami w rozmaitych, często nieoczywistych punktach na mapie świata, co daje pewność, że ładunki zawsze są przewożone w optymalnym tempie, w najbardziej efektywny sposób. Cieszymy się, gdy z powodzeniem udaje nam się spełnić zadanie z pozoru niemożliwe, a przynajmniej ekstremalnie trudne logistycznie. Lata doświadczeń i nieustanna chęć rozwoju procentują, szczególnie w obliczu wyzwań. Warto ufać sprawdzonym specjalistom, dlatego choćby dziś skontaktuj się w sprawie indywidualnej wyceny. Przewozimy ładunki nie tylko z i do Polski w związku z kierunkiem wschodnim – możemy także połączyć odległe, azjatyckie kraje na przykład z zachodnią Europą oraz innymi państwami unijnymi.