To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Transport kontenerów z karmą dla zwierząt na Ukrainę

Skontakuj się z nami Transport kontenerów z karmą dla zwierząt na Ukrainę

Transport kontenerów zawsze powinien przebiegać z zachowaniem zasad zabezpieczania ładunku. Istotna jest specyfika przewożonego towaru – w przypadku karmy dla zwierząt trzeba uważać, by opakowania nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. Ważne jest również to, by waga i rozmiar kontenerów były sprawdzone przed wyruszeniem w podróż – takie działania przeprowadzamy w Important Cargo Traffic. Przewóz określonych ładunków musi być przeprowadzony z uwzględnieniem ich specyfiki. Pod tym kątem dobiera się odpowiednie zabezpieczenia, które mają na celu zredukowanie ryzyka uszkodzenia ładunku w trakcie jazdy. To niezmiernie istotne, ponieważ nieraz powstanie nawet najmniejszych zniszczeń może oznaczać kosztowne straty finansowe.

Transport na Ukrainę ładunków z karmą dla zwierząt: nasza realizacja

Na naszym koncie mamy wiele udanych przewozów różnego rodzaju ładunków do Ukrainy. Ostatnia realizacja spedycji polegała na transporcie ładunków z karmą dla zwierząt, które należało przewieźć z Gdańska oraz Gdyni. Jako profesjonalna firma zapewniliśmy nie tylko przewóz karmy, ale również zadbaliśmy o dostarczenie kontenerów z powrotem do miejsca pobrania, czyli do portu w Polsce. Jak wyglądało przygotowanie ładunków do transportu oraz późniejsza odprawa celna i rozładunek w punkcie docelowym?

Jak wyglądało przygotowanie ładunków?

Kontenery charakteryzujące się różnymi wagami zostały zebrane z różnych miejsc w Gdańsku i Gdyni. Odebraliśmy 25 sztuk tego typu ładunków, które zawierały karmę dla zwierząt mającą trafić do Ukrainy. Auta, które miały dokonać transportu, były wielokrotnie sprawdzane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zabezpieczenie każdego rodzaju przewożonego towaru jest niezmiernie istotne. Klienci powierzają nam swoją własność, która powinna dotrzeć w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by zawsze wykorzystywać wysokiej jakości środki ochronne mające na celu zmniejszenie ryzyka uszkodzenia towaru podczas przewozu.

Nie inaczej sprawa wyglądała przy transporcie międzynarodowym karmy dla zwierząt z Polski do Ukrainy. Nasi kierowcy są zawsze poinstruowani pod kątem obchodzenia się z poszczególnymi rodzajami ładunków. Z tego względu poszukując firmy zajmującej się przewozami międzynarodowymi z Polski do Ukrainy, dobrze postawić na sprawdzone przedsiębiorstwo transportowe.

Przewóz kontenerów z Gdańska i Gdyni na Ukrainę

Po odebraniu 25 kontenerów z karmą dla zwierząt z Gdańska i Gdyni oraz odpowiednim sprawdzeniu i zabezpieczeniu ładunków mogliśmy wyruszyć w dalszą drogę. Zaplanowanie właściwej trasy jest jedną z najważniejszych kwestii w profesjonalnym transporcie ciężarowym. Odpowiednia organizacja pozwala na dobranie optymalnych dróg, którymi ładunek zostanie przewieziony w miejsce docelowe. Dzięki temu można zredukować koszty związane z paliwem, a tym samym zaoferować klientom lepszą cenę za transport międzynarodowy z Polski do Ukrainy i nie tylko.

Jak wyglądała odprawa i rozładunek transportu karmy?

Warto zaznaczyć, że transport międzynarodowy towarów to nie tylko zabezpieczenie i przewóz ładunku, ale również odprawa celna i rozładunek kontenerów w miejscu docelowym. Co ciekawe, warto zaznaczyć, że działania te dotyczą nie tylko transportu lądowego, ale również kolejowego czy lotniczego. Podczas odprawy celnej dokonywana jest kontrola przewożonego towaru wedle ściśle określonych procedur. Tak też było w przypadku przeprowadzonego przez nas transportu międzynarodowego karmy dla zwierząt z Polski do Ukrainy. Po przekroczeniu granicy ciężarówki z kontenerami udały się w miejsca, gdzie trzeba była rozładować towar. Następnie nasi kierowcy ruszyli w drogę powrotną do portu w Polsce.

Chcesz zlecić transport na Ukrainę? Skontaktuj się z nami!

Zrealizowaliśmy wiele udanych transportów do Ukrainy i nie tylko. Dowozimy towary również do wielu krajów usytuowanych w Europie. Nasi spedytorzy dbają o przewóz ładunku na każdym etapie zlecenia, a kierowcy dokładają wszelkich starań, by transport ciężarowy przebiegł nie tylko szybko, ale również bezpiecznie. Z tego względu wykorzystujemy sprawdzone środki ochronne, które zmniejszają ryzyko wystąpienia uszkodzeń towaru po drodze. Masz jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością przedstawimy więcej szczegółów dotyczących oferty i uzgodnimy warunki ewentualnej współpracy.