To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Europa

4.7 / 5.0

Transport Wina oraz Alkoholi wysokoprocentowych

Skontakuj się z nami Transport Wina oraz Alkoholi wysokoprocentowych

Rynek wina w Polsce rośnie, więc stanęliśmy na wysokości zadania i odpowiadamy na potrzeby Naszych Klientów!
Mamy grupę stałych  podwykonawców, którzy cieszą się ogromnym doświadczeniem w transporcie wina oraz innych alkoholi poza transportem chętnie posłużymy radą.

Dokładamy wszelkiej staranności, aby wino zachowało swoje walory smakowe, więc w zależności od pory roku podstawimy auto spełniające Państwa wymaganiom od busów, przez plandeki po chłodnie, bo jak wiadomo w zależności od rodzaju wina lubi ono temperatury od 5 do 20 stopni Celsjusza.

Każde z aut wyposażone jest w odpowiednie zabezpieczenia takie jak pasy transportowe czy maty antypoślizgowe, dzięki czemu towar zostaje dowieziony w stanie nienaruszonym nawet tak delikatny jakim są szklane butelki.

Regularnie organizujemy transport dla polskich importerów wina między innymi z: Włoch, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Niemiec, Gruzji, a Nasi doświadczeni spedytorzy morscy, chętnie pomogą w transporcie również ze Stanów Zjednoczonych, Australii czy chociażby Chile.

Zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie ilościowe  jest zróżnicowane, więc chętnie podejmiemy się transportów regularnych jak i nieregularnych rozpoczynających się od jednej palety LTL po całe auta FTL, wystarczy wysłać zapytanie!