To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Transport do Ukrainy w obliczu wojny

Skontakuj się z nami Transport do Ukrainy w obliczu wojny | Spedycja, przewóz towarów ICT

Branża logistyczna jest silnie regulowana pod względem prawnym, a jej sytuacja i perspektywy rozwoju w dużej mierze zależą od sytuacji politycznej, decyzji administracyjnych i obowiązujących przepisów. Nawet gdy okoliczności mogą się wydawać niesprzyjające, spedycja i transport muszą się odbywać. Ukraina – sąsiad Polski, z którą łączą nas wielowiekowe relacje – obecnie znajduje się w trudnym położeniu z powodu prowadzonych na jej terenie działań wojennych. Zdajemy sobie sprawę, że w ich obliczu szczególna odpowiedzialność spoczywa na przewoźnikach, dlatego cały czas dostarczamy ładunki za południowowschodnią granicę Polski i odbieramy je stamtąd.

Podczas gdy wiele firm zachodnich omija Ukrainę, transport dowolnych towarów na czas wciąż realizuje nasz zespół. Mamy świadomość, że znaczne opóźnienia w spedycji mogą przyczynić się do pogorszenia sytuacji bytowej mieszkańców tego naddnieprzańskiego kraju, dlatego szczególną wagę przykładamy do terminowości przewozów. Równie duży nacisk kładziemy na jego bezpieczeństwo – ponieważ bardzo dobrze znamy infrastrukturę i warunki do transportu na Ukrainie, możemy szybko i przy zminimalizowanym ryzyku docierać do każdej miejscowości na obszarze tego państwa.

Bezpieczny i terminowy transport na Ukrainę

Dowozimy ładunki bezpośrednio z Polski, jak również z innych krajów Unii Europejskiej. Dbamy o to, żeby utrzymać łańcuchy dostaw i terminowo dostarczać zlecone za granicą bądź nad Wisłą albo realizowane przez ukraińskie przedsiębiorstwa lub osoby indywidualne transporty wszelkiego typu ładunków. Współpracujemy zarówno z importerami, jak i eksporterami – proponujemy usługi stałe w ramach regularnych, cyklicznych zleceń, a także jednorazową spedycję.

Nasz zespół tworzą doświadczeni kierowcy, którzy wielokrotnie wykonywali przewóz ciężarowy w najróżniejszych zakątkach świata. Doskonale wiemy, jak przebiega transport towarów na Ukrainę – poza lokalnymi drogami świetnie znamy też przepisy obowiązujące w tym kraju. Z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i terminowości świadczonych usługi realizujemy spedycję przy użyciu nowoczesnych i solidnych pojazdów.

Współpraca z Ukrainą to część profilu Naszej działalności, dlatego nie zaprzestajemy wysyłać tam swoich aut.

Zapotrzebowanie na ten transport jest nadal duże, a Nasi sąsiedzi będą go potrzebować jeszcze przez długi czas, tym bardziej, że część spedycji wycofuje się z świadczenia usług przewozu na Ukrainę.

Możliwe, że część transportowanych towarów zmieni się, gdyż obecnie często spotykamy zapytania o transport produktów pomocy humanitarnej, ale Nasza baza przewoźników jest tak szeroka, że postaramy się sprostać wymaganiom.

Ze względu na obszar objęty działaniami zbrojnymi oferujemy transport i zachęcamy do wysyłania zapytań do takich miast jak Lwów, Czerniowce, Kijów na granice PL-UA, ale rozpatrzymy indywidualnie zapytanie w każdy zakątek.

Dysponujemy autami umożliwiającymi transport i spedycję zarówno standardowych ładunków 13,6 LDM jak i transport mniejszych mieszczących się na busa.

Jeśli konieczny będzie przewóz towarów w temperaturze kontrolowanej, np. leków, suplementów i innych, zaoferujemy również chłodnie.

Jeśli Państwo chcą pomóc Ukraińcom, wysyłając towary z UE, możemy zrealizować transport na Ukrainę z Polski.

W zapytaniu proszę o podanie nazwy i wartości towaru, miejsca odpraw eksportowej i importowej oraz datę załadunku.

Dodatkowo z Naszą polisą ubezpieczeniową o szerokim zakresie mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Nasz Agent Ubezpieczeniowy idywidualnie rozpatruje każdy transport biorąc pod uwagę między innymi adres dostawy ładunku na Ukrainie, nazwę towaru, kod celny towaru, jego wartość i decyduje o możliwości objęcia ładunku ubezpieczeniem.

O bezpieczeństwo przewozu dbamy także poprzez przemyślany wybór tras. Bardzo dobrze orientujemy się w bieżącej sytuacji u naszych wschodnich sąsiadów, co pozwala na korzystanie ze sprawdzonych dróg, w przypadku których ryzyko działań zbrojnych jest maksymalnie ograniczone. Jeżeli więc docelowym miejscem wysyłki Państwa towarów jest Ukraina, transport i spedycja oferowane przez naszą firmę zapewnią bezpieczne i terminowe dostarczenie go na czas. Zapraszamy do współpracy darmowej wyceny transportu!