To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Kraje byłego ZSRR

4.9 / 5.0

Transport drobnicowy

Skontakuj się z nami Transport drobnicowy

Uwzględniając najczęstsze wybory naszych Klientów, możemy stwierdzić, że transport drobnicowy do Tadżykistanu jest jedną z najpopularniejszych form. Do drobnicy zalicza się produkty w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych, które można wygodnie i bezpiecznie przewieźć ciężarówką choćby do Duszanbe, czyli 5 tysięcy kilometrów od Warszawy. Rzecz jasna zapewniamy maksymalny poziom ostrożności już na etapie załadunku. Zdarza się, że towary są naprawdę niewielkich rozmiarów lub ich opakowania wymagają szczególnego podejścia, ale to wyzwania, z którymi sobie skutecznie radzimy.

Transport drobnicowy to idealny wybór, jeżeli celem jest dostarczenie produktów w różne miejsca. W omawianym przykładzie, transport pozwoliłby na dostarczenie towarów nie tylko do Duszanbe, ale również do takich miast jak: Chodżent, Kulab, Kurgonteppa, Istarawszan czy Tursunzoda. Znajomość tras łączących te największe ośrodki w kraju jest kompetencją nie do przecenienia. W ramach niejednej współpracy może bowiem zaistnieć potrzeba transportu do kilku lub nawet kilkunastu lokalnych odbiorców. Zawsze zachęcamy Klientów do tego, aby, mając na względzie tak duże odległości, przywiązali szczególną uwagę do kwestii opakowań. Dobrym pomysłem, jeśli chodzi o ciężarowy transport drobnicowy, jest zastosowanie palet lub kontenerów.

Współpracujący z nami kierowcy są rzetelnymi partnerami i nie zawodzą osób ani firm, które im zaufały. Zdajemy sobie sprawę z tego, że planowanie wymiany handlowej z takimi krajami, jak Tadżykistan, Kazachstan czy inne państwa byłego bloku sowieckiego może być bardzo trudne. Dlatego świadczymy usługi kompleksowe – logistyczne, spedycyjne i transportowe, oferując przewóz drogowy nie tylko drobnicowy, ale także całopojazdowy.