To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Kraje byłego ZSRR

4.7 / 5.0

Ciężarowy przewóz drogowy ponad gabarytu – Kazachstan

Skontakuj się z nami Ciężarowy przewóz drogowy ponad gabarytu – Kazachstan | transport i spedycja ICT

Nie skupiamy się jednak wyłącznie na tradycyjnych zleceniach logistycznych. Mamy doświadczenie, ale także i odpowiednie warunki do tego, aby zająć się również ładunkami ponadgabarytowymi. To ogromne wyzwanie logistyczne nawet wtedy, gdy trasę planuje się jedynie na terenie Polski. Organizując ją za granicę, szczególnie do takich krajów, jak Kazachstan, wyzwania planistyczne są jeszcze większe.

Nasi pracownicy jednak doskonale wiedzą, jak podejść do każdego rodzaju realizacji. Transport drogowy towaru przebiega płynnie, między innymi dzięki temu, że zawczasu zajmujemy się kwestiami związanymi z pilotażem, ze zmianą organizacji ruchu na trasie i demontażem oznakowania, które to w niektórych przypadkach może być konieczne. Oczywiście załatwiamy również wszelkie pozwolenia i dbamy o to, aby z punktu widzenia prawnego przewóz ciężarowy towaru ponadgabarytowego był zapięty na ostatni guzik. To daje Państwu gwarancję, że towar dotrze na miejsce nie tylko w idealnym stanie, ale także o czasie, bez generowania niepotrzebnych kosztów dodatkowych.

Choć specjalizujemy się w drogowym transporcie ciężarowym, między innymi do Kazachstanu, to jednak zapewniamy swoje wsparcie również w innych rodzajach dostaw. Nie do każdego miejsca na terenie tego kraju da się dotrzeć „na kołach”, a i czasem taki przewóz jest po prostu nieopłacalny. Pomagamy więc w organizacji transportów drogą kolejową oraz lotniczą, do praktycznie każdej lokalizacji położonej na wschód od naszej granicy. Towary nie muszą być odbierane bezpośrednio z Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę również wtedy, gdy załadunek ma miejsce na terenie dowolnego kraju Unii Europejskiej.