To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Współpraca z Afganistanem

Skontakuj się z nami Współpraca z Afganistanem | transport i spedycja ICT

Współpraca z Afganistanem

Afganistan czyli Islamska Republika Afganistanu to Państwo w Azji Południowej, którego stolicą jest Kabul.

Graniczy on z Chinami, Pakistanem, Iranem, Turkmenistanem, Uzbekistanem, Tadżykistanem.

Panująca tam wojna domowa spowodowała, że rząd w stolicy nie kontroluje całego terytorium kraju stąd też interesy z tym Państwem wydają Nam się niebezpieczne i często się jej nie podejmujemy.

Współpraca z Afganistanem ma jednak dużą szansę powodzenia, wymaga jednak posiadania pewnej wiedzy.

Prowadzenie interesów z biznesmenami takiego Państwa wymaga cierpliwości, wytrwałości i umiejętności rozmowy, ale ten kto już taką współpracę podjął, wie, że było warto, bo jest tam w co inwestować.


 


 

Co eksportujemy do Afganistanu

Afganistan to Państwo, które potrzebuje teraz nowych inwestycji, zaczyna się odbudowywać, a co za tym idzie potrzebuje wszelkich materiałów budowlanych, sprzętu budowlanego czy maszyn u urządzeń.

Współpraca między Polską, a Afganistanem nie należy do rozwiniętych, gdyż wymiana handlowa dotyczy głownie Afganistanu i takich Pastw jak: Chiny, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Iran czy Pakistan, ale mimo wszystko zainteresowanie transportem do Afganistanu w Polsce rośnie.

Polscy przedsiębiorcy zaczęli się interesować współpraca z tym Państwem w zakresie eksportu, co za tym idzie zauważalne jest zapotrzebowanie na usługi transportowe.


 


 

Transport do Afganistanu – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Afganistan to Państwo otwarte na Polskich biznesmenów, więc o ile wiemy jak się zachować, umiemy czytać niuanse i rozumiemy znaczenia pewnych zachować to możemy być spokojni o bezpieczeństwo.

Nasi kierowcy, którzy choć raz pojechali do Afganistanu przekonali się na własnej skórze, że współpraca z Afganistanem, który wykazuje tak wielkie chęci rozwoju i odbudowy jest bezpieczna.

Firma Important Cargo Traffic Sp. z o.o. Jako jedna z niewielu firm spedycyjnych w Polsce posiada możliwości transportowe towarów do Afganistanu.

Oferujemy transporty całopojazdowe, a do dyspozycji Państwa mamy plandeki 13,6 LDM oraz mniejsze auta tj. Busy 1-1,5 t oraz solówki 3,5t.

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z Afganistanem, najlepiej będzie powierzyć transport w ręce doświadczonej i godnej zaufania firmie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.