To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Ubezpieczenie Cargo w transporcie towarów

Skontakuj się z nami Ubezpieczenie Cargo w transporcie towarów | Spedycja ICT

Jednym z najważniejszych aspektów naszej działalności jest bezpieczeństwo. W szczególny sposób dbamy o to, żeby świadczone usługi zapewniały maksymalną ochronę mienia klientów, a taką gwarancję może dać jedynie odpowiednio dobrane ubezpieczenie CARGO, jakim objęty jest np. transport do Ukrainy, Rosji, Białorusi czy jakiegokolwiek innego państwa na dowolnym kontynencie. Właśnie taki zasięg mają nasze polisy, których zakres dostosowujemy ściśle do indywidualnych potrzeb, wymagań i możliwości klientów.

Elastyczne ubezpieczenia CARGO – bezpieczeństwo przede wszystkim

Oferowana przez naszą firmę ochrona ubezpieczeniowa może obejmować wszelkiego rodzaju przewożony ładunek w każdej ilości. Współpracujemy z przewoźnikami dostarczającymi zarówno duże wolumeny wielkogabarytowych obiektów, jak i przedsiębiorstwami zajmującymi się okazjonalnym transportem niewielkich przedmiotów w małych ilościach, np. przesyłkami kurierskimi na Ukrainę. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności oczekiwań i specyfiki działalności prowadzonej przez naszych klientów, dlatego oferta obejmująca ubezpieczenie mienia w transporcie CARGO jest bogata i elastyczna.

Jakie zabezpieczenie zapewniają nasze polisy? Dzięki nim w razie zniszczenia lub utraty ładunków w określonych przypadkach przewoźnik może liczyć na odszkodowanie, które pokrywa całość lub część poniesionych z tego tytułu strat. O jakich sytuacjach mowa? Kiedy zadziała ochrona ubezpieczeniowa CARGO? Można z niej skorzystać po wystąpieniu takich zdarzeń jak:

  • pożar,

  • powódź,

  • kolizja lub wypadek,

  • kradzież,

  • akty wandalizmu,

  • innego rodzaju uszkodzenia ładunku lub pojazdu, którym wykonywany jest transport np. do Ukrainy.

Ubezpieczenie CARGO każdego towaru

Dostępne w naszej ofercie polisy obejmują towary dostarczane każdą drogą. Współpracujemy z firmami realizującymi transporty samochodami, koleją, samolotami czy statkami. Dobieramy ubezpieczenia CARGO tak, aby w jak największym stopniu odpowiadały zakresem ochrony specyfice przewozów realizowanych przez naszych klientów – warunki naszych polisy ubezpieczeniowe są zawsze dostosowane do najbardziej prawdopodobnych w danym przypadku ryzyk.

Korzystając z usług transportu Naszej firmy możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego towaru.

Oprócz doświadczenia spedytorów, kierowców, kontroli stanu technicznego aut, obieraniu bezpiecznych i sprawdzonych tras o spokój Naszych Klientów dba również Nasza agencja ubezpieczeniowa.

Oferujemy ubezpieczenia CARGO przewożonego towaru z szerokim zakresem ochrony w konkurencyjnej stawce.

Nasze ubezpieczenie obejmuje nie tylko towary przewożone w obrębie Unii Europejskiej, ale również te transportowane poza UE do takich krajów jak Rosja, Białoruś, Ukraina, a także dalsze destynacje.

Terytorium na jaki przewożony jest towar praktycznie nie ma dla Nas znaczenia.

Jeśli chcą Państwo zapewnić dodatkową ochronę w razie uszkodzenia czy utraty towaru zapraszamy do  skorzystania z Naszej oferty.

Ubezpieczmy Twój towar transportowany do:

  • Rosji

  • Ukrainy

  • Białorusi

Skorzystaj z wiedzy Naszych spedytorów w zakresie samej spedycji jak i bezpieczeństwa przewożonego mienia.

Interesuje Cię import czy export towarów i dbasz o swój interes, nie chcesz ryzykować utraty jakichkolwiek środków? Skorzystaj z ochrony ubezpieczeniowej i śpij spokojnie.

Warto wiedzieć, że ubezpieczenie OC chroni przede wszystkim przewoźnika, więc zanim zdecydujesz się „zaoszczędzić” i zrezygnować z niewielkiej dopłaty za ubezpieczenie CARGO, pomyśl czy wysyłając towar do Rosji, Ukrainy czy Białorusi nie chciałbyś mieć pewności, że cokolwiek się stanie z Twoim towarem masz szansę odzyskać środki i nie być stratnym?

Zapraszamy do składania zapytań na transport ciężarowy i ubezpieczenie.