To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Międzynarodowy transport do Rumunii

Skontakuj się z nami Międzynarodowy transport do Rumunii | transport i spedycja ICT

Tutaj właśnie pojawia się przesłanie dla przedsiębiorców chcących zajmować się eksportem czy importem na trasie Polska – Rumunia:

Korzystajcie tylko z usług doświadczonych firm transportowych i spedycyjnych, by uniknąć kar finansowych czy w najgorszym przypadku – konfiskacji ładunku!

Transport do Rumunii odbywa się na podstawie licencji wspólnotowej, a dokument CMR i jego poprawne wypełnienie leży w gestii firmy zlecającej przewóz, więc ważnym jest by kierowca wykonujący przewóz posł€żył swoja wiedzą i doświadczeniem by taki dokument sprawdzić.


 


 

Profesjonalne kierowanie transportami


 

Każdy kto kiedykolwiek powierzał swój towar w ręce firmy transportowej/spedycyjnej, wie jak ważnym jest profesjonalne podejście spedytora do zleconego transportu. Jeśli wiesz, że spedytor pracuje z firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przechodził odpowiednie szkolenia, firma posiada odpowiednią polisę OCP, która zabezpieczy interesy zlecającego możesz być spokojny.

Dodatkowym atutem jest stały kontakt ze spedytorem, otrzymywanie lokalizacji auta na życzenie oraz pewność, że podane przez spedytora terminy załadunku i rozładunku nie są tylko życzeniem, a realnymi terminami pozwala spać spokojnie.

Przez lata pracy w zawodzie firma Important Cargo Traffic, zdążyła poznać potrzeby Klientów i opracować taki system pracy, który pozwala osiągnąć pełne zadowolenie Klienta.


 


 

Eksport do Rumunii i import z Rumunii


 

Rumunia jako partner handlowy Polski wciąż umacnia swoja pozycje, zauważamy to nie tylko po wzroście zapytań od Naszych Klientów, ale też po zwiększonej ilości wyszukiwań i zapytań od firm, które dopiero zaczynają swoją współpracę z przedsiębiorcami z Rumunii.


 

Największym zainteresowaniem do tej pory cieszy się eksport:

 • maszyn i urządzeń mechanicznych

 • artykułów spożywczych

 • matali nieszlachetnych i wyrobów z nich

 • pojazdów i urządzeń transportowych i budowlanych

 • wyrobów i materiałów włókienniczych

   

Import z Rumunii do Polski to głównie:

 • maszyny i urządzenia mechaniczne

 • tworzywa sztuczne

 • artykuły z tworzyw sztucznych

 • pojazdy i urządzenia budowlane i transportowe

 • inne artykuły przemysłowe


 


 

Dostępność aut do transportu towarów


 

Większość firm sprzedających swoje towary za granicę lub kupujących towary za granicą nie ogranicza się tylko do jednego kraju.

Dostępność firm spedycyjnych i transportowych na rynku polskim jest duża, ale takich, które wykonują usługi kompleksowo oraz globalnie już nie jest taka oczywista.

Wygodnie jest jednak mieć jedną firmę, której oferta transportowa jest tak szeroka, że nie będzie ograniczała się tylko do wybranych krajów, ani do jednego typu transportu LTL czy FTL.

Firma Important Cargo Traffic dba o to by stale poszerzać swoje kompetencje, obsługiwać najdalsze zakątki świata i najbardziej niestandardowe czy skomplikowane transporty.

Dostępność takich aut jak plandeki, firanki, chłodnie, izotermy, zestawy czy busy jest praktycznie "od ręki". Zapotrzebowanie na platformy, cysterny czy inne auta do transportów specjalistycznych najlepiej zgłaszać kilka dni przed planowaną datą odbioru.

1 paleta, kilka palet, całe auto ? Niezależnie jakie masz zapotrzebowanie, my znajdziemy możliwości.