To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Maseczki i odzież ochronna Transport z Chin

Skontakuj się z nami Maseczki i odzież ochronna Transport z Chin | transport i spedycja ICT

Koronawirus

 

W związku z epidemia koronawirusa, znacznie wzrosło zapotrzebowanie na transport maseczek ochronnych.

Maseczki ochronne są niezbędne dla personelu medycznego, a wzrastająca liczba zachorowań powoduje uzasadniony niepokój o ich wystarczającą ilość.

Maseczki ochronne są jednorazowego użytku, więc ich ilość musi być na tyle duża by były one używane zgodnie z zaleceniami i dostatecznie często wymieniane.

Tylko w przypadku prawidlowego użytkowania maseczek ochronnych będą spełniamy one swoja funkcje.

Jak wiadomo personel medyczny jest szczególnie narażony na niebezpieczeństwo przeniesienia wirusa, spotykając się codziennie z ludźmi chorymi i tymi z podejrzeniem zachorowania, którzy również powinni taką maseczkę zakładać.

 

Koronawirus jest nowym typem wirusa, nad którym badania wciąż trwają i to co możemy zrobić to zachować najwyższy poziom higieny oraz zapobiegać przenoszeniu się koronawirusa na innych.

 

Trudno jest jednak całkowicie wyeliminować ryzyko, a możliwości szpitali i punktów zakaźnych są ograniczone.  Znaleźli się oni w trudnej, wręcz kryzysowej sytuacji, gdzie personel medyczny musi być przygotowany na zwiększoną ilość pacjentów a co za tym idzie musi być w pełnym składzie, więc nie może być mowy o przenoszeniu wirusa między sobą.

 

Important Cargo Traffic jako firma transportowa chce wesprzeć w tej sytuacji najbardziej potrzebujących, więc zapotrzebowanie na transport maseczek czy odzieży ochronnej będziemy traktować priorytetowo.

 

Maseczki i odzież ochronna z Chin

 

Wiele firm dotychczas importujących swoje towary z Chin ma odpowiednią wiedzę i kontakty pozwalające na zorganizowanie takiego transportu np. z Hong Kongu i w obliczu epidemii wspiera Polskę służąc właśnie zorganizowaniem transportu potrzebnych artykułów.

 

Dostajemy ostatnio dużo zapytań o usługę transportu z Chin do Polski atestowanych maseczek jednorazowych i odzieży ochronnej dlatego też uruchomiliśmy wszelkie kontakty i przedstawimy dla Państwa swoje możliwości transportu zarówno drogą lotniczą, kolejową jak i morską.

 

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami wesprzemy Nasz kraj w obliczu epidemii.