To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Jaki towar możesz przewieźć z naszą firmą spedycyjną? Sprawdź!

Skontakuj się z nami Jaki towar możesz przewieźć z naszą firmą spedycyjną? Sprawdź!

Jeśli organizujesz przewozy ładunków w obrębie Polski lub poza jej granicami, powinieneś podjąć współpracę z dobrym spedytorem. Najlepiej skorzystaj z usług spedycyjnych realizowanych przez naszą firmę – Important Cargo Traffic. Dysponujemy specjalistyczną flotą do przewożenia różnych rzeczy, w tym szybko psującej się żywności, gdzie wymagany jest transport w temperaturze kontrolowanej. Z artykułu dowiesz się, dla jakich jeszcze towarów realizujemy zlecenia transportowe w ramach spedycji międzynarodowej oraz krajowej – sprawdź!

ICT: grupy towarów, które przewozimy

W przypadku przewozu wielu towarów wymagane jest ścisłe trzymanie się rygorystycznych standardów. Dotyczy to nie tylko załatwiania formalności, ale także zapewnienia odpowiednich warunków do transportu. Do tego spedycja międzynarodowa wiąże się z koniecznością posiadania rozbudowanej floty specjalistycznych pojazdów, w tym naczep oraz przyczep – np. chłodni z kontrolowaną temperaturą. Do tego niezbędne są wiedza oraz doświadczenie związane z prawidłowym zabezpieczaniem ładunku na czas jego przewozu.

Wszystkim powyższym może pochwalić się nasza firma ICT. Warto nam zaufać również dlatego, że zatrudniamy najlepszych specjalistów – mamy profesjonalnych logistyków i kierowców z ogromnym doświadczeniem w zakresie realizacji transportów ciężarowych w ramach spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Usługa spedycyjna w naszym przypadku obejmuje m.in.:

  • towary delikatne (także dzieła sztuki),

  • żywność oraz alkohol wysokoprocentowy – przewóz w warunkach temperatury kontrolowanej,

  • leki i wszelkie farmaceutyki.

Towary delikatne

Rzeczy delikatne są zdecydowanie najtrudniejsze w przewozie, szczególnie w przypadku spedycji międzynarodowej. Jednak w naszej firmie ICT doskonale wiemy, jak podejść do tego zadania, aby w możliwie największym stopniu zminimalizować ryzyko uszkodzenia towaru przekazanego do transportu.

Specjalizujemy się przede wszystkim w przewożeniu dzieł sztuki oraz płytek ceramicznych i gresu. Tego typu usługi spedycyjne realizujemy przy wykorzystaniu odpowiednio przystosowanych pojazdów z windą transportową i zawieszeniem pneumatycznym. Jesteśmy w stanie zająć się przewozem nawet rzeczy wymagających ściśle kontrolowanej temperatury oraz wilgotności powietrza – np. obrazy na płótnie.

Przewóz żywności i alkoholu

Szczególnej troski w zakresie przewozu wymaga również alkohol oraz szybko psująca się żywność, w tym m.in. nabiał, do którego transportu mamy odpowiednie pojazdy. Kluczowe znaczenie ma tutaj ścisłe trzymanie się norm sanitarnych w zakresie m.in. utrzymania idealnej czystości przestrzeni ładunkowej oraz przechowywania w temperaturze kontrolowanej na całym etapie realizacji spedycji międzynarodowej lub krajowej.

Transport leków i farmaceutyków

Kolejną grupą towarów wrażliwych są produkty z branży farmaceutycznej. Świadczona przez naszą firmę ICT usługa spedycyjna obejmuje również je, w tym przede wszystkim transport leków i farmaceutyków w temperaturze kontrolowanej. Planując spedycję krajową czy międzynarodową, dobieramy pojazdy odpowiednio przystosowane do przewozu tego typu produktów. Jednocześnie w tym przypadku szczególną uwagę przykładamy do kwestii formalnych. Przechowujemy towary farmaceutyczne zgodnie ze standardami „dobrej praktyki dystrybucyjnej” oraz załatwiamy wszystkie zezwolenia niezbędne do realizacji zlecenia transportowego.

Pozostałe grupy towarów

Dzięki inwestowaniu w profesjonalną flotę transportową regularnie poszerzamy swoją ofertę usług spedycyjnych. Mając specjalistyczne pojazdy, m.in. do transportu w temperaturze kontrolowanej, zajmujemy się również przewozami:

Każde zlecenie związane ze spedycją międzynarodową czy krajową jest skrupulatnie planowane przez zespół naszych specjalistów.

Skorzystaj z usług spedycji międzynarodowej ICT

Jeśli więc chcesz szybko, tanio i przede wszystkim bezpiecznie przewozić wrażliwe towary, już dziś skontaktuj się z naszą firmą. W ICT świadczymy profesjonalne usługi spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia, w tym dotyczące transportu w temperaturze kontrolowanej na długich trasach. Mamy rozległe doświadczenie w zakresie działań spedycyjnych, z którego będziesz mógł korzystać – zapraszamy do kontaktu!