To dobra firma i bezpieczna, chce z nimi współpracować, ufam im

Logistyka - Transport - Spedycja

ICT transport ICT

Wpis w kategorii: Blog

Dlaczego My?

Skontakuj się z nami Dlaczego my? | Spedycja, transport towarów ICT

Dlaczego My ?


Czy wiedzą Państwo jak to jest pracować w firmie do której każdy codziennie przychodzi z uśmiechem na twarzy, chęcią i pozytywnym nastawieniem?

Mamy nadzieję, że tak, bo każdemu z osobna życzymy pracy w takiej firmie, przynależenia do takiej społeczności ludzi życzliwych, pozytywnych, ambitnych, otwartych, którzy traktują swoich współpracowników, ale przede wszystkim Klientów tak jak sami chcieliby być traktowani. Nie przychodzimy do firmy tylko po to by odsiedzieć te 8 godzin patrząc na zegarek i czekając na godzinę 16:00 kiedy to w końcu wyjdziemy z biura.

Każdy z Nas dostał się do pracy w firmie Important Cargo Traffic przez błysk w oczach, bo to chęć pracy i rozwoju sprawia, że podchodzimy do tego co robimy z pasją.

Firma nastawiona jest na stałe szkolenia, właściwie uczymy się codziennie tego jak obsługiwać Klientów by byli zadowoleni i chcieli do Nas wracać.

Możecie Państwo być pewni, że powierzając Nam swój towar będziemy traktować go jakbyśmy mieli przewieźć coś niezwykle dla Nas osobistego i cennego.

Od początku współpracy z Nami będziecie Państwo czuli jakbyście byli Naszymi jedynymi Klientami i tak jakbyśmy tylko Państwu poświęcali całą Naszą uwagę.

Dbamy o to by być w stałym kontakcie z Naszym Zleceniodawcą, a Jego-"Nasz" towar był pod stałym nadzorem, monitorowany na każdym etapie transportu.

Z racji tego, że jakość obsługi i bezpieczeństwo transportu jest dla Nas tak ważna stale tworzymy i polepszamy procedury według, których dobieramy swoich podwykonawców, kontrolujemy ich profesjonalizm i doświadczenie tak byśmy mieli 100 % pewności, że ładunek jest w dobrych rękach, bo wierzymy, że tylko w ten sposób można zbudować swoją mocną pozycję na rynku transportowym, firmę godną zaufania.

Dzięki swojej wiedzy zdobywanej przez lata w branży często inspirujemy Naszych Klientów i dodajemy im odwagi służąc wsparciem do sprzedaży swoich towarów coraz szerszej grupie odbiorów. Nierzadko to dzięki Nam polskie firmy decydują się na sprzedaż swoich towarów np. poza kraj czy Unię Europejską. To z Nami często firmy te realizują transport po raz pierwszy drogą morską czy lotniczą, decydują się na przedstawienie swoich towarów na targach międzynarodowych, bo to my prowadzimy za rękę, a nawet świadczymy usługi wykraczające poza samą spedycję takie jak pomoc w wyrobieniu certyfikatów pochodzenia, karnetu ATA czy po prostu doradztwo logistyczne.

Z Nami praktycznie nie istnieją bariery i rzeczy nie do zrobienia, dokładamy wszelkich starań, by Nasze usługi były kompleksowe dlatego też władamy biegłą znajomością języka angielskiego i rosyjskiego tak by służyć Państwu pomocą w kontakcie z obcojęzycznym nadawcą czy odbiorcą towaru.

Nasza firma została stworzona przez osobę, która miała wizję życia w lepszym miejscu, tworzenia czegoś większego z ludźmi, którzy tak samo jak on traktują swoją pracę nie jako konieczność, a jako przyjemność i udało się !

Dlatego teraz jesteśmy tutaj z Państwem i dla Państwa i serdecznie zapraszamy do Naszej "rodziny"